Matcha kauss

Kindlasti olete olnud olukorras, kus sobilik anum matcha segamiseks puudub, ning peate leidma selleks alternatiivseid lahendusi. Oleme enda valikusse võtnud äärmiselt huvitava disainiga ja praktilise kausi. Lisaks praktilisusele näeb see ka ilus välja ning sobib ka paljudeks muudeks otstarveteks. Saate seda kasutada näiteks laual vabalt valitud jookide serveerimiseks või hoopis asetada sinna mõned puuviljad. Samuti teeb kasutamise mugavaks tila, mille abil saate muretult matchat valada kartmata, et see maha tilguks.

Disain
Tegemist on tugevast borosilikaatklaasist valmistatud kausiga, mis sobib ideaalselt matcha segamiseks. Lisaks on rõhku pandud ka välimusele, mis on tekstuuriga ja valguse käes vaatepilt kena. Kuna tegemist on läbipaistva anumaga, siis näete sellest ilusti läbi ja saate kenasti jälgida, kas teie jook on juba kenasti segunenud.

Praktilisus
Kuna antud toode on valmistatud tugevast materjalist ja on ühtlasi ka nõudepesumasina ning mikrolaineahju kindel, siis saate selle muretult puhtaks. Samuti saate kaussi kasutada näiteks pudru soojendamiseks mikrolaineahjus. Kui parasjagu söögiisu või joogijanu ei ole võite seda kasutada ka kaunistusena, kui lisate sinna sisse mõned puuviljad või maiustused.

Mõõdud
350 ml
Läbimõõt 10 cm
Kõrgus 7 cm 

Lisa ostukorvi
19,90 €