Matcha vispli hoidja (Naoshi)

Tegemist on tootega, mis peaks olema iga õige matcha armastaja kodus. Saate mugavalt hoida oma visplit korrektselt, et see säiliks kauem. Kui hoolitsete selle eest, ning hoiate seda ettenähtud kohas, siis säilib see kauem. Lisaks sellele, et saate enda aksessuaare korrektselt hoida, saate seda kasutada ka sisekujundus elemendina.

Miks eelistada hoidjat?
Matcha vispli jaoks on olemas spetsiaalne hoidja, mis aitab säilitada kuju ning väldib tahtmatuid vigastusi. Lisaks teate alati, kus teie vispel on ning ei pea seda otsima. 

Välimus
Oma välimuselt on tegemist klassikalise matcha vispli hoidjaga. Täpselt õige suurusega, ning samuti kena disainiga. Hoidja iseloomulik kuju on tingitud vispli kujust, mis aitab säilitada vispli kuju. Hoides visplit eraldi võib tekkida vigastusi, mis muudavad oluliselt välimust. Peale välimuse muutmist tekivad ka probleemid matcha segamisel, sest vispel ei ole enda originaalse kujuga.
Soetades enda visplile hoida, võite olla kindel, et saate nautida kvaliteetset matchat kauem ning ei pea veebipoest endale uut tellima. Kui teil peaks tekkima küsimusi, siis vastame neile suurima rõõmuga, ning nõustame teid ostu juures. Nautige kvaliteetselt valmistatud matchat hästi hoitud vispliga.

Lisa ostukorvi
9,90 €